Het is inmiddels al meer dan een jaar geleden dat Channah en Quentin de relatie hebben verbroken. De twee zouden destijds samen naar Curaçao verhuizen. Channah doet een boekje open over hoe het contact nu is tussen haar en Quentin.
Einde relatie
Channah en Quentin die elkaar kennen van hun deelname aan Ex on the Beach, deelden hun leven met de buitenwereld. Nadat ze mee hadden gedaan aan Ex on the Beach was het officieel tussen de twee. Om hun relatie te testen deden ze ook samen mee aan Temptation Island. Tijdens het programma wist Quentin zich niet goed te gedragen, waardoor Channah besloot om eerder naar huis te gaan. Tijdens haar laatste kampvuur deelde Channah het grote nieuws: ze was in verwachting van Quentin. Channah besluit Quentin alsnog een kans te geven.
Vanaf dat moment ging het goed tussen de twee. Channah beviel van haar twee prachtige kindjes Tiger en Rumi. Samen besloot het gezin dat ze zouden verhuizen naar Curaçao. Helaas begon het steeds slechter te gaan in hun relatie en hebben ze samen alsnog besloten om een punt achter de relatie te zetten.
Co-parenting
Zoals Channah altijd al wilde, woont ze nu op Curaçao met haar twee kinderen. "Curaçao is heerlijk. Lekker weer, gezellig", laat ze weten aan RTL Boulevard. Over haar relatie met Quentin vertelt ze: "Quentin en ik spreken elkaar altijd nog. We hebben natuurlijk twee kindjes samen, en dat gaat eigenlijk heel erg goed."
Co-parenting tussen de twee gaat ook uitstekend. Tiger en Rumi zien allebei hun ouders regelmatig. "Quentin vliegt af en toe naar Curaçao, maar ik ben ook best wel veel in Nederland voor mijn werk, dus eigenlijk gaat het heel erg soepel", aldus Channah.