Heb je dit weekend nog niks gepland? Dan komt dat goed uit. Zondag 26 mei vindt Papaver Poppin namelijk weer plaats in Amsterdam-Noord. Een evenement waar je maar liefst 34 kunstenaars vindt, en dat allemaal onder één dak. Geloof ons, je wil je portemonnee meenemen.
Het grote mode- en kunstbuffet
Tijdens het zogenaamde Grand Buffet d'art wordt een indrukwekkend buffet gepresenteerd, boordevol
mode en kunst. Alle
mode- en kunstliefhebbers zullen er zijn, want er is ontzettend veel moois te zien dat óók nog eens te koop is. Kijk, dat is pas leuk. Mocht je geïnspireerd raken door een stuk, helemaal betoverd of spontaan verliefd, kun je het dus gewoon mee naar huis nemen. En dat gebeurt niet vaak in de kunstwereld.
Kunstenaars en modeontwerpers
Of je nu op zoek bent naar een mooie nieuwe tas, iets om aan de muur te hangen in de woonkamer of een eyecatcher voor in een lege hoek: het is er allemaal. Extra leuk is dat alle 34 makers aanwezig zullen zijn tijdens het event en je dus ook nog iets kunnen over het werk of het proces wat eraan vooraf is gegaan.
Neonlicht installaties, erotische borduurwerken en keramieken serviezen. Alles wat je op het buffet vindt is enorm uiteenlopend. Voor ieder wat wils, dus. Zelfs als je er niet alleen bent voor het lust van het oog, er is namelijk ook stof tot nadenken. Zo kan je bijvoorbeeld deelnemen aan een tarotkaart lezing om in je toekomst te kijken - of om te bepalen wel kunstvoorwerp je mee naar huis moet nemen.
De organisatoren
Dit fantastische evenement komt tot stand door tassenmaker Wendy Lek van Galektica en textielkunstenaar Carla IJff. Na drie succesvolle jaren, organiseren ze dit jaar de vierde editie van Papaver Poppinn. Dus, als je aankomende zondag nog niks op de planning hebt staan, is dit zéker een aanrader. Het evenement zal starten om 12:00 uur en duren tot 17:00 uur, op de Papaverweg 29h in Amsterdam-Noord. Veel plezier.