festival 1

Híer scoor je de perfecte festivaloutfit voor een prikkie

Looks25 jul 2024, 17:07 doorMaud Maarssen

We zitten er midden in: het festivalseizoen. Met tenten, slaapzakken, knakworsten, oploskoffie en (veel te veel) tassen kleding vertrekken we er massaal naartoe om daar de benen onder ons lijf vandaan te dansen. Als je er bent is het genieten, maar de dagen die voorafgaan zijn ronduit stressvol. Want wat neem je in hemelsnaam allemaal mee? Wij helpen je.

Schatzoeken bij TK Maxx

Een festival is vaak een grote modeshow. Je wil er dus daarom zelf ook wel een beetje hip bijlopen. Maar het moet ook praktisch zijn, tegen wat modder kunnen en misschien zelfs waterdicht. Dat is nogal eens een eisenlijstje. Nog even snel de stad in voor wat inkopen? Dan hebben wij een dikke tip voor je, namelijk: warenhuis TK Maxx.

TK Maxx is een uniek warenhuis met een constant wisselend aanbod van grote merken voor grote merken voor kleine prijzen. En het leukste is, de producten zijn altijd tot 60% goedkoper dan de adviesprijs. Kijk, daar worden we blij van. Die festivals zijn namelijk al duur genoeg. Ook gaat iedereen voorafgaand aan een festival nog even de stad in, en je wil er natuurlijk niet precies hetzelfde uitzien als de rest. Met meerdere leveringen per week hoef je je daar geen zorgen over te maken. Bij TK Maxx is er altijd iets nieuws te ontdekken. Je vindt er de beste schatten op gebied van mode en accessoires. Maar je scoort er ook handige beautyproducten, gadgets - wat is een festival zonder powerbank - of dingen voor in huis - of in dit geval, voor op de camping. 

Alles-in-één

Het fijne van TK Maxx is dat je er alles vindt, onder één dak. Hoef je dus niet de hele stad door, winkel in, winkel uit, op zoek naar al je items. Een zonnebril nodig tegen de zon - of om je haar in model te houden? Hebben ze. Een make-upje met een glittertje erin? Hebben ze. En waarschijnlijk loop je ook naar buiten met twee extra schatten waarvan je niet wist dat je ze nodig had. Een kussentje voor in je tent en een stel leuke glazen om te proosten op weer een geslaagd festival, bijvoorbeeld.

Festival inspiratie

Sophie van de FEM FEM-redactie ging alvast even op onderzoek uit in het TK Maxx warenhuis om de perfecte festivaloutfit bij elkaar te zoeken. Nou, dat is goed gelukt. En dat alles voor een prikkie. Sophie hoeft zich in ieder geval niet druk te maken over haar outfits deze festivalzomer.