Ondanks dat Tjeerd heel
close leek te zijn met
Sylvia Geersen, wisten de twee geen liefde bij elkaar te vinden. Inmiddels is het liefdesavontuur al flink wat maanden geleden en lijkt Tjeerd zijn gevoelens voor Sylvia allang vergeten. Hij is namelijk gespot met een dame.
Kritiek na De Bachelorette
We hebben allemaal kunnen zien hoe Tjeerd al zijn charmes in de strijd gooide tijdens het Bachelorette-avontuur. Sylvia viel voor de charmes van Tjeerd, maar de rest van Nederland dacht hier anders over. Zo kreeg hij via social media flink wat kritiek over zich heen, iets wat Tjeerd naar eigen zeggen jammer vindt.
In een interview met het magazine &C blikt Tjeerd terug op de reacties die hij kreeg .
“Dat ik overkom als uit de hoogte, dat hebben ze naar mijn mening misschien wel wat zitten pushen”, vertelt hij. “En verder lijkt er spanning in het huis te zijn, bijna alsof we elkaar niet meer aan konden kijken, maar er speelde helemaal niets. Iedereen was gewoon respectvol en vriendelijk, that’s it. Ze maken het sappiger dan het was, waardoor mensen denken dat het anders is gegaan”, aldus Tjeerd.
Nieuwe liefde?
Inmiddels is het avontuur al flink wat maanden geleden en is Sylvia dolgelukkig met Joris. Tjeerd blijkt echter ook niet stil te zitten. Hij werd namelijk gespot met een geheimzinnige dame op het terras. JuiceChannel deelde een kiekje van Tjeerd met een onbekende dame en schreef: "Tjeerd van
De Bachelorette is gisteren gespot op een terras in Breda met een dame. Zal hij nu de liefde gevonden hebben?"