Je zult het waarschijnlijk wel voorbij hebben zien komen: Halloween. 31 oktober is het zover, maar afgelopen weekend werd dit feest al genoeg gevierd in celebrity-land. We zien de engste, creatiefste en gekste creaties voorbij komen en iedereen pakt weer heerlijk out-of-the-box. Benieuwd naar de tofste Halloween outfits van 2018 tot nu toe?

halloween-fem-fem

Outfits

 Taylor Hill


Dit bericht bekijken op Instagram

Are you gonna make it through the night? #Purge 🔪😈

Een bericht gedeeld door Josephine Skriver (@josephineskriver) op

 Josephine Skriver


Dit bericht bekijken op Instagram

should we shag now or shag later baby?

Een bericht gedeeld door Kendall (@kendalljenner) op

 Kendall Jenner


Dit bericht bekijken op Instagram

Let’s Purge

Een bericht gedeeld door Yasmin Wijnaldum (@yasminwijnaldum) op

 Yasmin Wijnaldum

 Rita Ora


Dit bericht bekijken op Instagram

Freaking full moons! 😡😡 #halloween #werewolf

Een bericht gedeeld door Sara Sampaio (@sarasampaio) op

 Sara Sampaio


Dit bericht bekijken op Instagram

#StarIsBorn 🤩👶🏻 #BradleyCooper @ladygaga

Een bericht gedeeld door Nina Dobrev (@nina) op

 Nina Dobrev


Dit bericht bekijken op Instagram

Took 45 minutes to get all dressed up… 👑🐝 #CoachellaBeyoncé

Een bericht gedeeld door Madison Pettis (@madisonpettis) op

 Madison Pettis


Dit bericht bekijken op Instagram

vote for me, and all your wildest dreams will come true.

Een bericht gedeeld door camila mendes (@camimendes) op

 Camila Mendes – Lili Reinhart


Dit bericht bekijken op Instagram

Halsey Presents: Gotham City 🌿🦇 party time… 📷: @nathangroff

Een bericht gedeeld door halsey (@iamhalsey) op

 Halsey


Dit bericht bekijken op Instagram

Wanna play? 💀 Painted by @kenyanarmitage 🖤

Een bericht gedeeld door Victoria Justice (@victoriajustice) op

 Victoria Justice


Dit bericht bekijken op Instagram

OK we were just kidding about skipping Halloween. #ALegendaryChristmas will return after a brief interruption

Een bericht gedeeld door John Legend (@johnlegend) op

 John Legend

 Lily Rose Depp


Dit bericht bekijken op Instagram

runaways

Een bericht gedeeld door Kaia (@kaiagerber) op

 Kaia Gerber

 Lorena Rae

 

Lees ook: waarom het vieren van Halloween helemaal te gek is