suppen

Hup op die sup: Lidl verkoopt SUP-board voor een prikkie

Body & Mind05 aug 2024, 15:00 doorMaud Maarssen
Gelukkig blijft de zon schijnen en kunnen we blijven genieten van de zomer. In onze bikini liggen we aan het water, we picknicken ons drie keer in de rondte en de tanlines zijn inmiddels goed zichtbaar. Maar, heb je zin in iets nieuws - en misschien iets actievers dan de hele dag op je kont op een kleed in de zon liggen? Dan hebben we iets voor je. Of nou, de Lidl heeft iets voor je.

Actie in de taxi

We kunnen zo af en toe wel wat beweging gebruiken, tussen al dat zonnen en snacken door. Want laten we eerlijk zijn, door dat lekkere weer brengen we meer tijd door op het terras dan in de sportschool. Zéker nu we onszelf continu in bikini's en badpakken hijsen is het dus toch wel handig om af en toe even te bewegen. Daar dacht Lidl hetzelfde over. Daarom koop je er nu een opblaasbaar SUP-board voor een heel klein prijsje. Zoals we van de winkel gewend zijn.

Op een SUP over het water

Een SUP-board is een soort surfplank waar je op kunt gaan staan - of zittend op je knieën - om jezelf vervolgens met een peddel door het water te bewegen. Het is even wennen, maar zéker niet te moeilijk. Deze plank heeft namelijk een goeie anti-sliplaag waardoor je makkelijk op het board kunt blijven staan. Ook is-ie lekker breed zodat je goed je balans kunt houden. Ideaal voor beginners, dus.

Een totaalpakket

Zin om iets nieuws te proberen of heb je het al vaker gedaan en is het tijd voor je eigen spullen? Het board is opblaasbaar, komt met een handige draagtas, een luchtpomp én een verstelbare peddel. Voor het hele pakket betaal je €149 in de Lidl webshop. Ook fijn: mocht je het toch niks vinden kun je het retourneren binnen 30 dagen.